Şirket Profili

2003 yılında 30 yıllık tecrübenin ışığında kurulan firmamız bu tarihten itibaren tüm vida çeşitlerinin imalat, ithalat ve ihracatını gerçekleştirmektedir. Günde 5 ton yılda 1400 tondan fazla üretim kapasitesine sahip olan firmamız yine yıllık 2000 tondan fazla ithalatı ile sektöründe en güvenilir tedarikçilerine senelik 3500 ton üstü satış grafiği ile gerek yurtiçi gerek yurtdışı pazarına yeni bir renk ve yenilik getirmiş ve sektörün öncü firmalarından biri konumuna gelmiştir.

Set Vida ve Cıvata San. Tic. Ltd. Şti. sektörün tüm ihtiyaçlarını devamlı değişen ve yenilenen teknolojik kaynaklardan faydalanarak 4000 ‘ m2 lik üretim parkında sizlere ulaştırma gayreti içinde olup kurulduğu günden bu yana % 90 ‘ lara varan büyüme hızı ile faaliyetine devam etmektedir.

Firmamız geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte müşteri memnuniyetini ilke edinmiş konusunda uzman idari ve pazarlama kadrosu ile sizlere daimi ve daha iyi hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Misyonumuz

Kalite ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek vida ve civata sektöründe bir numara olmak.

Vizyonumuz

Sürekli değişim anlayışı içerisinde kaliteden ödün vermeden en son teknolojik aletler ve insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak müşteriye en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktır.
           
           
 
Site içerisinde yer alan görsel ve yazılı materyal  Set Vida Ltd.Şti.' a aittir. Her hakkı saklıdır. 2013 ©